Jaromír Wíšo

58438. Jaro v Podolí

popis: Pastel, 43x60 cm. Signováno vlevo dole Wíšo. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1992
Narozen v Praze. Samouk, později žák Holana. Představitel postimpresionistické a cézánovské orientace. Jeho obrazy jsou zastoupeny v Národní Galerii i ve všech sbírkách velkých českých galeríí a sbírkách v zahraničí. Byl jedním z prvních signatářů Charty 77.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

zbývá: 15 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:42:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen