Jaromír Vrzal - Úly na jaře

Olej na sololitu, 66x90 cm. Signováno vpravo dole Vrzal. Nerámováno.

o autorovi: 1921 – 2001
Malíř. Zabýval se krajinomalbou, tématicky se věnoval především velkoměstské periferii. Maloval také zátiší. Vyhledávané jsou jeho obrazy z cest po Evropě. Zúčastnil se výstav Hosté Mánesa v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

77984. Úly na jaře
Dražba ukončena:15.05.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 15.05.2022 10:20:43 9337