Jaromír Stretti-Zamponi - Zimní Praha

Nejdelší strana: 48 cm

Litografie, 26x32 cm, signováno vpravo dole Jar. Stretti - Zamponi, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

78162. Zimní Praha
Dražba ukončena:15.06.2022 20:52:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč