Jaromír Stretti-Zamponi - Zimní Hradčany

Akvarel na kartonu, 32x34 cm. Signováno vlevo dole Stretti-Zamponi 1908. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

29878. Zimní Hradčany
Dražba ukončena:28.03.2019 20:53:03
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 500 Kč