Akvarel na kartonu, 32x34 cm. Signováno vlevo dole Stretti-Zamponi 1908. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč