Jaromír Stretti-Zamponi - Zasněžená vesnička

Barevný lept, 19x22 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jar. Stretti - Zamponi. Signováno v tisku vlevo dole Jar. Stretti - Zamponi. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

69420. Zasněžená vesnička
Dražba ukončena:08.12.2021 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč