Jaromír Stretti - Zamponi

69420. Zasněžená vesnička

popis: Barevný lept, 19x22 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jar. Stretti - Zamponi. Signováno v tisku vlevo dole Jar. Stretti - Zamponi. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 04.12.2021 19:30:52 9071
1 000 Kč 01.12.2021 11:10:48 754