Jaromír Stretti-Zamponi - Zasněžená Praha

Litografie, 26x32 cm, signováno vpravo dole Jar. Stretti - Zamponi, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

12097. Zasněžená Praha
Dražba ukončena:29.06.2017 21:54:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč