Jaromír Stretti-Zamponi - Zámecký park ve Hvězdě

Akvatinta, 45x40 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Stretti - Zamponi. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

87131. Zámecký park ve Hvězdě
Dražba ukončena:07.12.2022 22:50:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč