Jaromír Stretti - Zamponi - Vánoční trh na Staroměstském náměstí

Lept s akvatintou, 35x31 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Stretti - Zamponi. Signováno vlevo dole v tisku. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

78362. Vánoční trh na Staroměstském náměstí
Zbývá:18 dnů, 5 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 900 Kč