Jaromír Stretti-Zamponi - Vánoční trh na Staroměstském náměstí

Nejdelší strana: 35 cm

Lept s akvatintou, 35x31 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Stretti - Zamponi. Signováno vlevo dole v tisku. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

78362. Vánoční trh na Staroměstském náměstí
Dražba ukončena:15.06.2022 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč