Jaromír Stretti-Zamponi - Pohled na pražský hrad přes řeku

Akvatinta na papíře, 41x42 cm. Signováno vpravo dole J. Stretti-Zamponi. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

17509. Pohled na pražský hrad přes řeku
Dražba ukončena:29.03.2018 20:01:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč