Jaromír Stretti-Zamponi - Pohled na Hradčany od Petřína

Nejdelší strana: 59 cm

Lept s akvatintou, 34x32 cm. Signováno vpravo dole J. Strett- Zamponi. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

121273. Pohled na Hradčany od Petřína
Dražba ukončena:28.08.2024 21:12:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč