Jaromír Stretti-Zamponi - Piazza di San Marco v noci

Detail položky

Detail položky

Lept, 36x36 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Stretti - Zamponi. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 56 cm

 

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha
Malíř, grafik. Autodidakt, bratr Viktora Strettiho. V jeho tvorbě jsou časté pražské motivy, zvláště Hradčany. Ze zahraničních cest si přinášel motivy měst (Benátky, Paříž). S profesorem Janákem pracoval na přestavbě Černínského paláce. Často vystavoval v zahraničí (Vídeň, Paříž).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

vydraženo
116678. Piazza di San Marco v noci
Dražba ukončena:02.06.2024 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 100 Kč 02.06.2024 20:59:16 4609
2 000 Kč limit (02.06.2024 11:02:20) 878
2 000 Kč limit (02.06.2024 11:02:21) 1074
1 600 Kč limit (02.06.2024 10:44:12) 878
1 500 Kč limit (02.06.2024 10:44:11) 1074
1 100 Kč limit (31.05.2024 22:31:05) 878
1 000 Kč 31.05.2024 18:06:45 1101
900 Kč limit (31.05.2024 18:06:39) 1074
800 Kč 31.05.2024 18:06:40 1101
700 Kč 28.05.2024 14:38:05 1074
600 Kč 25.05.2024 19:18:38 1610
500 Kč 24.05.2024 19:32:04 1101