Jaromír Stretti - Zamponi

303549. PF 1915

popis: Lept, 12x11 cm. Signováno vlevo dole tužkou J.Stretti-Zamponi. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

dražba ukončena: 09.02.2020 20:10:39

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 09.02.2020 20:05:39 6650