Jaromír Stretti-Zamponi - Pařížské loděnice poblíž Notre - Dame

Nejdelší strana: 51 cm

Lept a akvatinta, 37x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jar. Stretti - Zamponi a vlevo dole v tisku J. Stretti - Zamponi. Volný list.

Pozn.: Podlepeno na kartonu. Papír poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

114927. Pařížské loděnice poblíž Notre - Dame
Dražba ukončena:28.04.2024 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč