Jaromír Stretti-Zamponi - Na trhu

Akvatinta, 31x37 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jar. Stretti - Zamponi. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

80055. Na trhu
Dražba ukončena:13.07.2022 21:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč