Jaromír Stretti-Zamponi - Město v zimě

Lept, 10x10,5 cm, signováno vpravo dole v desce J. Stretti-Zamponi, paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Papír v krajích poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

9424. Město v zimě
Dražba ukončena:12.04.2017 22:39:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:300 Kč