Jaromír Stretti-Zamponi - Malostranský výjev

Akvatinta, 34x34 cm. Signováno vpravo dole Stretti Zamponi. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

19660. Malostranský výjev
Dražba ukončena:25.04.2018 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč