Jaromír Stretti-Zamponi - Malostranské náměstí

Lept, 27x36 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

28327. Malostranské náměstí
Dražba ukončena:13.03.2019 21:15:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč