Jaromír Stretti-Zamponi - Malá Strana

Suchá jehla, 21x26 cm, signováno vpravo dole Stretti - Zamponi, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

14849. Malá Strana
Dražba ukončena:30.11.2017 19:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč