Jaromír Stretti-Zamponi - Hradčany z Nového světa

Lept, 35x34 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jar. Stretti-Zamponi. Signováno vpravo dole v tisku J. Stretti-Zamponi. Rám, sklo.

Pozn.: Papír i rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

46980. Hradčany z Nového světa
Dražba ukončena:15.07.2020 20:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč