Jaromír Stretti-Zamponi - Hradčany od Vltavy

Lept, 44x39 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jar.Stretti-Zamponi. Signováno vlevo dole v tisku Jar.Stretti-Zamponi. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mimo obrazovou část v místě poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

302531. Hradčany od Vltavy
Dražba ukončena:07.12.2019 20:21:24
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč