Jaromír Stretti-Zamponi - Hradčany

Lept, 18x24 cm. Monogramováno vlevo dole v tisku J. St. Z. 1915 a signováno vpravo dole tužkou Jar. Stretti Zamponi. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

vydraženo top
76701. Hradčany
Dražba ukončena:12.05.2022 21:46:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč