Jaromír Seidl - Zimní Praha

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl 1948. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1893-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

23779. Zimní Praha
Dražba ukončena:01.11.2018 18:24:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč