Jaromír Seidl - Žid

Olej na kartonu, 67x50 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl 1924. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

70334. Žid
Dražba ukončena:12.12.2021 20:09:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč