Jaromír Seidl - V lese

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl 1936. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

57471. V lese
Dražba ukončena:01.04.2021 21:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč