Jaromír Seidl - Tůň na Bedřichově

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl 1956. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1893. Studoval AVU u prof. Ženíška, Hynaise a Preislera a v Paříži na akademii Julian. Vytvořil mimo jiné lunety v pražském hostinci U Tří pštrosů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

72233. Tůň na Bedřichově
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč