Jaromír Seidl - Šeříky a Horské kvítí

Oleje na kartonu, 36x50 cm a 51x36 cm. Signovány vpravo dole Jaromír Seidl. Rámy, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozené.

o autorovi: 1893-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

21170. Šeříky a Horské kvítí
Dražba ukončena:27.06.2018 19:39:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč