Jaromír Seidl - Sázava

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl 1938. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

71679. Sázava
Dražba ukončena:27.01.2022 20:08:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč