Jaromír Seidl - Polom

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl 1929. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 117 cm

o autorovi: 1893-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

94690. Polom
Dražba ukončena:31.05.2023 21:52:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč