Jaromír Seidl - Polabské tůně

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl 51. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

52008. Polabské tůně
Dražba ukončena:29.10.2020 22:47:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč