Jaromír Seidl - Kachna na tůni

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu přípis s potvrzením pravosti.

o autorovi: 1893-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

300342. Kachna na tůni
Dražba ukončena:28.08.2019 20:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč