Jaromír Seidl - Jablka a švestky

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl 49. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1893-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

82212. Jablka a švestky
Dražba ukončena:31.07.2022 20:27:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč