Jaromír Seidl - Cesta ze Závisti na Točnou

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl 1963. Rámováno.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1893-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

117065. Cesta ze Závisti na Točnou
Dražba ukončena:09.06.2024 20:39:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč