Jaromír Seidl - Boubín

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole Jaromír Seidl, rám.

Pozn.: Vzadu ověřovací list.

o autorovi: 1893-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

13932. Boubín
Dražba ukončena:26.10.2017 22:10:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč