Olej na kartonu, 50x34 cm, Signováno vpravo dole Jaromír Seidl. Rám, sklo.
Pozn.: Dobový řezaný rám.
Nejdelší strana: 64 cm
o autorovi: 1893-1968
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč