Jaromír Schoř - V horách

Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vpravo dole Schoř Jaromír, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1912 – 1987

9024. V horách
Dražba ukončena:30.03.2017 21:20:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 30.03.2017 21:15:55 2297