Jaromír Kunc - Želiv

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x34 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Vzadu věnování a autorské razítko.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

9855. Želiv
Dražba ukončena:26.04.2017 18:51:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč