Jaromír Kunc - Želiv

Nejdelší strana: 41 cm

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x31 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Paspartováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Jaromíra Kunce.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo top
88682. Želiv
Dražba ukončena:22.01.2023 21:01:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč