Jaromír Kunc - Ze starých Vršovic

Olej na plátně fixovaném na lepence, 22x25 cm, signováno vlevo dole Jar. Kunc, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

8073. Ze starých Vršovic
Dražba ukončena:22.02.2017 19:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč