Jaromír Kunc - Ze Samopše

Olej na kartonu, 22x33 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Rám, pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

86755. Ze Samopše
Dražba ukončena:20.11.2022 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč