Jaromír Kunc - Z Posázaví

Olej na kartonu, 21x29 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Rám, sklo.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

308106. Z Posázaví
Dražba ukončena:29.03.2021 20:11:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč