Jaromír Kunc - Z okna

Olej na překližce, 45x35 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Jaromíra Kunce. Vystaveno na vánoční výstavě v Mánesu.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

88987. Z okna
Dražba ukončena:26.01.2023 22:24:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč