Jaromír Kunc - Z Libeňského ostrova

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 25x33 cm. Signováno vlevo dole Jar.Kunc. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Na zadní straně štítek z výstavy.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

304205. Z Libeňského ostrova
Dražba ukončena:29.03.2020 20:33:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč