Jaromír Kunc - Vodičkova ulice

Olej na překližce, 25x19 cm. Signováno vpravo i vlevo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

66870. Vodičkova ulice
Dražba ukončena:03.10.2021 20:08:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč