Jaromír Kunc - Vesnička Ounuz

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x34 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Jaromíra Kunce.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo top
78730. Vesnička Ounuz
Dražba ukončena:05.06.2022 21:17:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč