Jaromír Kunc - Vesnice s kostelíkem

Olej na kartonu, 16x25 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

19880. Vesnice s kostelíkem
Dražba ukončena:26.04.2018 20:14:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč