Jaromír Kunc - V zahradě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x33 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc 44. Nerámováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

308355. V zahradě
Dražba ukončena:19.04.2021 20:53:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč