Jaromír Kunc - V zahradě

Olej na sololitu, 25x35 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Jaromíra Kunce.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

90129. V zahradě
Dražba ukončena:19.02.2023 21:29:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč