Jaromír Kunc - V pasáži

Akvarel, 26x38 cm, signováno vpravo dole 2x Jar. Kunc, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

10339. V pasáži
Dražba ukončena:26.04.2017 22:26:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč