Jaromír Kunc

303550. V lomu

popis: Olej na kartonu, 25x35 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

dražba ukončena: 09.02.2020 20:11:13

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč