Jaromír Kunc - U zámku

Olej na plátně, 17x24 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

17657. U zámku
Dražba ukončena:29.03.2018 23:07:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč